Pozytywna Energia pod Żaglami - sobota 20.05.23
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 16 maja 2023 06:55

Stowarzyszenie Rozwój Inicjatyw Obywatelskich serdecznie zaprasza na I festyn żeglarski „Pozytywna Energia pod Żaglami", który odbędzie się w dniu 20 maja 2023r. w bazie żeglarskiej „Żagle Cedzyna” w Leszczynach gm. Górno.
W programie wiele atrakcji dla dzieci w formie gier i zabaw z nagrodami, pokazy strażackie OSP Leszczyny, wyścigi żeglarskie również dla dzieci bez doświadczenia oraz to na co czekaliśmy od dawna czyli wyścigi oldbojów (dorosłych).
Wydarzenie uświetni występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Górna oraz zespołu Tawerna 21. W trakcie imprezy będzie można spróbować lokalnego bigosu i kiełbasy, jak również wesprzeć zbiórkę na zakup sprzętu żeglarskiego.
Impreza może się odbyć dzięki wsparciu generalnego partnera firmy ENEA Elektrownia Połaniec S.A. która przygotowała również niespodziankę dla młodych żeglarzy.  Dodatkowo festyn wsparły Samorząd Gminy Górno, OSP Leszczyny, Centro-Spaw sp. z o.o. z Masłowa. Natomiast Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Górna oraz Zespół Tawerna 21 wystąpią pod naszą nową wiatą powstałą dzięki Fundacji Kaganek - pro bono.
Wszystkich chcących wziąć udział w wyścigach prosimy o zgłoszenia do 17 maja na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Zachęcamy do szerokiego udostępniania informacji o zbliżającej się imprezie i do zobaczenia przy kiełbasce i lodach

Szczegóły: https://www.facebook.com/ZagleCedzyna

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: