Teodora Jagiełło z gminy Masłów nową radną powiatową
Wpisany przez Masłów Info   
wtorek, 17 września 2013 11:38

Teodora Jagiełło z gminy Masłów obejmie mandat radnej powiatu kieleckiego. Będzie reprezentowała okręg składający się z trzech gmin: Masłów, Zagnańsk i Miedziana Góra. Decyzja ma związek ze zmianami spowodowanymi śmiercią posła Platformy Obywatelskiej Konstantego Miodowicza.


Do Sejmu RP dostała się będąca kolejną pod względem liczy głosów na liście PO w regionie Renata Janik, dotychczas radna powiatu kieleckiego, zwalniając jednocześnie miejsce w Radzie. Jej miejsce zajmie osoba, która startując z listy tego ugrupowania, miała najwięcej po Renacie Janik głosów. W tym przypadku jest to Teodora Jagiełło.

Teodora Jagiełło była już radną powiatu kieleckiego w poprzedniej kadencji, wcześniej była także radną gminy Masłów reprezentującą sołectwo Wola Kopcowa. Ślubowanie złoży najprawdopodobniej na październikowej sesji Rady Powiatu.

Oprócz Teodory Jagiełło (klub radnych PO), okręg Masłów, Zagnańsk, Miedziana Góra w Radzie Powiatu reprezentują także:  Tomasz Lato (klub radnych SLD), Władysław Jacewicz (klub radnych SLD), Mirosław Gębski (klub radnych PiS), Ireneusz Żak (klub radnych PSL).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: