Wiaderka na hali. Nowy obiekt w Masłowie przecieka
Wpisany przez Masłów Info   
środa, 20 lutego 2013 16:39

- Na płycie boiska nowej hali sportowej w Masłowie pracownicy ustawiają wiaderka, bo z sufitu kapie woda – alarmuje jeden z rodziców w e-mailu do naszej redakcji. Dyrektor szkoły potwierdza, że problem faktycznie wystąpił, ale dodaje, że to nic poważnego i usterka zostanie  naprawiona.

 Jak pisze do nas jeden z rodziców, to nowy obiekt i takie sytuacje nie powinny się zdarzać.    – Na budowę wydano miliony złotych, a tymczasem oczom naszych dzieci ukazuje się nowoczesna hala z kapiącą wodą i wiaderkami – czytamy w e-mailu.

Ilona Niebudek, dyrektor Zespołu Szkół w Masłowie tłumaczy, że na miejscu byli już fachowcy i ze wstępnego rozeznania wynika, że gdzieś wygięła się blacha, wskutek czego woda zaczęła ściekać.  Dodaje, że problem pojawił się w czasie dużych mrozów. Wówczas, po włączeniu mocnego ogrzewania zaczęła pojawiać się woda.

- Naprawa zostanie wkrótce wykonana w ramach gwarancji. Obecnie nie ma żadnego zagrożenia korzystaniem z hali, zajęcia w niej spokojnie się odbywają – tłumaczy dyrektor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: