Awaria za awarią. Problemy z dostawą prądu
Wpisany przez Masłów Info   
wtorek, 21 stycznia 2014 11:39

Energetycy od rana naprawiają uszkodzone linie energetyczne. W gminie Masłów problemy z dostawą prądu pojawiły się m.in. w części Woli Kopcowej, Masłowa, Mąchocic oraz Brzezinek - informuje zakład energetyczny.

 

Jak informują pracownicy zakładu energetycznego wszystko przez oblodzone linie energetyczne, które ulegają uszkodzeniu. Problem jest też w miejscach, gdzie słupy postawione są w pobliżu drzew.    - Pokryte lodem gałęzie spadają na linie energetyczne i zrywają je - tłumaczą pracownicy zakładu energetycznego. W najgorszych sytuacjach naprawy mogą zająć nawet kilkanaście godzin.

Z informacji PGE, która dostarcza prąd dla tego rejonu, problemy mogą się jeszcze pojawiać, bo po usunięciu jednej usterki, pojawiają się kolejne.

 

 

 

 

 

 

Ten artykuł powstał dzięki informacji od naszego czytelnika

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia napisz do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Czekamy na sygnały od Was, zdjęcia i filmy

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: