Rajd tropami dzikich zwierząt [GALERIA ZDJĘĆ, RELACJA FILMOWA]
Wpisany przez Masłów Info   
środa, 16 stycznia 2013 17:30

Dzieci i młodzież ze szkół gminy Masłów, ale także grupy z Kielc wzięły udział w rajdzie tropami dzikich zwierząt, jaki we wtorek odbył się na terenie Żeromszczyzny. Uczestnicy rajdu wspólnie, na czele w pracownikiem Świętokrzyskiego Parku Narodowego, wyszli na trasę ze Szklanego Domu na górę Radostowa.

 - Akcja ma na celu pokazanie młodzieży, ale również dorosłym, ilości i rozmaitości śladów zwierząt jakie możemy spotkać na ziemi świętokrzyskiej, wokół parku narodowego - powiedział Marcin Sikorski ze Świętokrzyskiego parku Narodowego. Dodał, że zimą bez problemu takie ślady dzikich zwierząt można odnaleźć.   - Już po przejściu pierwszego kilometra mogliśmy zobaczyć tropy kilku zwierząt, które uczestnicy rajdu rozpoznali dzięki przewodnikom jakie otrzymali przed wyruszeniem w trasę - dodał  pracownik parku narodowego.

Do podobnych spacerów zachęca Paweł Milewicz, instruktor w Szklanym Domu w Ciekotach. Jak mówi, także na własną rękę warto wybrać się zimą na szlak i podziwiać piękno zimowej aury na Żeromszczyźnie.

 

 

Zobacz relację filmową:

 

 

 

Zobacz relację filmową:

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: