Wola Kopcowa: wjazd w Letniskową w remoncie
Wpisany przez Masłów Info   
czwartek, 17 października 2013 14:31

Najprawdopodobniej do 28 października zamknięty będzie wjazd w ulicę Letniskową ze Świętokrzyskiej w Woli Kopcowej. Ma to związek z pracami prowadzonymi na krótkim, wąskim odcinku Letniskowej.

 

 

 

Zakres prowadzonych prac obejmuje m.in. rozbiórkę istniejących nawierzchni z bloków betonowych, które zastąpione będą nawierzchnią asfaltową, a także modernizacje odwodnienia ulicy.

- Trasa objazdu dla pojazdów zostaje skierowana przez ul. Dojazdową i Wspólną, natomiast ruch pieszy jest możliwy ciągiem komunikacyjnym przy Domu Ludowym - informuje w komunikacie Dariusz Korczyński, kierownik referatu budownictwa w Urzędzie Gminy. Dodaje, że choć termin zakończenia prac przewidywany jest na 28 października, to wszystko zależy od warunków atmosferycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: