OSP Wola Kopcowa zbiera na nowy samochód
Wpisany przez Redakcja   
środa, 24 lutego 2016 08:55

W dniu 21 lutego 2016r. odbyło się Walne Zebranie Członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas zebrania podsumowano działalność Jednostki za okres pięciu ostatnich lat pracy. Przedstawiono sprawozdania z działalności OSP i MDP, sprawozdanie finansowe, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, plany działalności na kolejne lata. Podjęto uchwałę o udzieleniu absolutorium dla odchodzącego Zarządu OSP. Szczególne podziękowania otrzymał Pan Kazimierz Stachura, który od 48 lat jest czynnym członkiem OSP Wola Kopcowa, a przez ostatnie 30 lat był Prezesem jednostki. Druhowie nadal liczą na pomoc i doświadczenie Pana Kazika.
Podczas zebrania wybrano również nowy 7-osobowy Zarząd na kolejne 5 lat w składzie: Prezes - Grzegorz Mazur, Wiceprezes Naczelnik- Paweł Kopacz, Wiceprezes- Wojciech Niechaj, Zastępca Naczelnika - Michał Bugajski, Skarbnik- Janusz Cedro, Sekretarz- Jacek Rzędowski, Członek- Wojciech Bednarski.

Tematem końcowym Zebrania było powołanie Komitetu ds. pozyskania środków na zakup nowego samochodu dla OSP Wola Kopcowa. Jest to największy priorytet jednostki na ten rok. Druhowie zwracają się z prośbą do wszystkich instytucji, przedsiębiorstw, osób prywatnych o wsparcie tego szczytnego celu. Można również udzielić wsparcia jednostce poprzez przekazanie 1% swojego podatku w PIT-cie rocznym za 2015r.

Bieżącą działalność jednostki OSP Wola Kopcowa możecie Państwo śledzić na profilu FB: https://www.facebook.com/Ochotnicza-Stra%C5%BC-Po%C5%BCarna-Wola-Kopcowa-1600423233521459/?fref=ts

A już następnego dnia po Zebraniu tak interweniowali strażacy przy powalonym drzewie na ul. Letniskowej.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: