Sesja Rady Gminy – Pan Sekretarz o odpowiedzialności urzędników
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 01 marca 2016 21:01

Okazuje się, że na ostatniej sesji Rady nie tylko w zakresie załatwiania spraw przez internet Sekretarz nie popisał się znajomością tematu. Jeden z mieszkańców na swojej stronie internetowej zamieścił artykuł pt. "Sesja Rady Gminy – Pan Sekretarz o odpowiedzialności urzędników" wraz z fragmentem nagrania wideo.

"...Ostatnia sesja Rady Gminy Masłów odbyła się w nowym żłobku w Domaszowicach. Podczas sesji poruszonych zostało tak wiele spraw, iż jesteśmy zmuszeni podzielić materiał na części.
W pierwszej kolejności chcemy przedstawić materiał dotyczący odpowiedzialności urzędników w związku z naruszeniami prawa, w tej sprawie wypowiedział się Pana Sekretarz Zbigniew Zagdański" Szczegóły pod adresem: http://gminamaslow.pl/?p=1296

 

 

Ostatnia sesja Rady Gminy Masłów odbyła się w nowym żłobku w Domaszowicach. Podczas sesji poruszonych zostało tak wiele spraw, iż jesteśmy zmuszeni podzielić materiał na części.

W pierwszej kolejności chcemy przedstawić materiał dotyczący odpowiedzialności urzędników w związku z naruszeniami prawa, w tej sprawie wypowiedział się Pana Sekretarz Zbigniew Zagdański.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: