Radni Masłowa na półmetku kadencji. Oceniamy ich dokonania. Kto najlepszy?
Wpisany przez Redakcja   
piątek, 02 grudnia 2016 13:30

Trwa akcja Echa Dnia - „Mała Ojczyzna, duża sprawa”. W piątek, 2 grudnia rozpoczęło się głosowanie na radnych Masłowa. Zakończy się ono w poniedziałek, 12 grudnia o godzinie 24. Zwyciężą radni, którzy zdobędą największą liczbę głosów.

Rada Gminy Masłów składa się z 15 osób - dwunastu mężczyzn i trzech kobiet. Najwięcej, bo dwunastu radnych reprezentuje Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Masłów. Po jednym radnym dostało się do rady startując w wyborach samorządowych pod szyldem, Platformy Obywatelskiej (przyp. red. własnego komitetu), Polskiego Stronnictwa Ludowego, a także z Komitetu Wyborczego Wyborców Mąchocic Dolnych. Na czele Rady Gminy Masłów stoi przewodniczący Sylwester Wojtyna. Jego zastępcami są  Małgorzata Kozubek oraz Andrzej Pedrycz.

 

fot. Echo Dnia

Według radnych (przyp. red.)
Współpraca jest pomyślna zarówno pomiędzy radą a wójtem, jak również wśród samej rady. Wszyscy radni mają podobne zdanie na temat rozwoju gminy i kierunku, w jakim powinien on iść. Inwestycje, które pierwotnie miały nie otrzymać dofinansowania, uzyskały je. Póki co, radni są zadowoleni ze współpracy. Czy mieszkańcy gminy Masłów również? Oceńmy ich pracę, dając wyraz uznania lub wskażmy, że coś można poprawić.

Źródło oraz szczegóły głosowania: www.echodnia.eu

Można również zagłosować klikając na zdjęcie radnego, gdzie nastąpi przekierowanie na echodnia.eu.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: