Trwa akcja "Dołącz do nas"
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 29 grudnia 2016 09:52

Wczoraj do redakcji Masłów Info wpłynął email z podziękowaniem za promocję akcji "Dołącz do nas - nowa inicjatywa mieszkańców". Dzięki temu inicjatorzy pozyskali kolejnych zwolenników tego przedsięwzięcia. Jednocześnie informują, że rozpoczęli akcję plakatową w każdym sołectwie oraz zwracają się do władz gminy z prośbą o pomoc w dotarciu do jak największej liczby mieszkańców.

Przypomnijmy, że ideą stowarzyszenia będzie  przede wszystkim działanie na rzecz rozwoju gospodarczego i technologicznego w gminie Masłów oraz działanie na rzecz poprawy życia publicznego. Jednym z głównych celów jest obrona praw mieszkańców, wsparcie przedsiębiorczości, poprawa jawności działań instytucji publicznych.
Więcej szczegółów w artykule: "Nowa inicjatywa mieszkańców - przyłącz się"

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: