Lista kandydatów na radnych Gminy Masłów
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 18 września 2018 14:47

Znamy już kandydatów na radnych Gminy Masłów w Wyborach Samorządowych 2018, w poszczególnych okręgach

Nr 1 Sołectwa: Barcza, Brzezinki

1. Andrzej Januchta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Monika Anna Jołda KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

3. Wojciech Dariusz Haba KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAPITALNE MĄCHOCICE

4. Stanisław Franciszek Białowąs KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

Nr 2 Sołectwa: Ciekoty, Mąchocice-Scholasteria

1. Robert Józef Fortuna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Tomasz Ksel KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

3. Roman Jan Kołomański KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

Nr 3 Część sołectwa: Dąbrowa od 1 do 108, ul. Szybowcowa od 15 do końca nieparzyste

1. Stanisław Doleziński KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Jan Sylwester Kamiński KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

Nr 4 Część sołectwa: Dąbrowa od 316 do końca, Dąbrowa-Osiedle

1. Michał Stanisław Łakomiec KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

2. Ryszard Jan Filipowicz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

3. Piotr Ryszard Dachowski KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

 

Nr 5 Sołectwa: Dolina Marczakowa, Wiśniówka

1. Jakub Dawid Sikora KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASŁÓW NASZA GMINA

2. Janusz Obara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

3. Marta Barbara Król KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

 

Nr 6 Część sołectwa: Domaszowice od 62 - 152, ul. Walerego Przyborowskiego od 2 do 106A parzyste, od 1 do 127 nieparzyste, Św. Ojca Pio

1. Regina Jadwiga Chyb KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Bernarda Komorowska KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

3. Piotr Józef Konat KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

Nr 7 Część sołectwa: Domaszowice od 153 do końca, ulice: Dominika Tutaja, Gustawa Morcinka od 32 do końca parzyste, Jasna, Klonowa, Kwiatów Polnych, mjr Hubala, Młoda, Odzyskana, Otrocz Nowy, Pogodna, Szeroka, Uniwersytecka, Walerego Przyborowskiego od 108 do końca parzyste, od 129 do końca nieparzyste, Wichrowa, Wiosenna

 

1. Artur Maciej Lis KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Bartosz Zbigniew Staszewski KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA DOMASZOWIC

 

Nr 8 Sołectwo Masłów Drugi

1. Wojciech Marcin Piwko KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Zenon Adam Pedrycz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

3. Wioletta Cecylia Moskal KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

 

Nr 9 Część sołectwa: Masłów Pierwszy, ulice: Księdza Józefa Marszałka od 31 do końca, Podklonówka, Północna, Widokowa nieparzyste

1. Andrzej Kułak KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Marek Henryk Czernecki KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

 

Nr 10 Część sołectwa: Masłów Pierwszy, ulice: Działkowa, Foliowa, Graniczna nieparzyste, Jana Pawła II nieparzyste od 1 do końca, Lawendowa, Lotnicza, Mała, Miodowa, Modrzewiowa 23, od 25 do końca, Piaskowa, Słoneczna, Spokojna, Świerczyńska, Świętokrzyska, Zielona

1. Małgorzata Kozubek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARCELA

2. Marzena Ewa Gil KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

3. Sylwester Wojtyna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

Nr 11 Część sołectwa: Masłów Pierwszy, ulice: Jana Pawła II parzyste od 2 do końca, Jana Pieniążka, Krajobrazowa, Księdza Józefa Marszałka od 1 - 30, Leśna, Miła, Modrzewiowa od 1 - 22, 24, Ogrodowa, Spacerowa

1. Piotr Władysław Zegadło KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Magdalena Marta Skrzypek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

 

Nr 12 Część sołectwa: Mąchocice Kapitulne ulice: Dolna, Nad Lubrzanką

1. Zbigniew Marian Bujak KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MĄCHOCIC DOLNYCH

2. Ryszard Piotr Szymczuch KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

3. Monika Jaros KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

 

Nr 13 Część sołectwa: Mąchocice Kapitulne, ulice: Amelii, Bogdana Kosińskiego, Górna, Górska, Łysogórska, Szkolna, Św. Floriana, Widokowa parzyste, Wielkiego Kamienia

1. Mirosław Andrzej Januchta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Mateusz Jan Fąfara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAPITALNE MĄCHOCICE

3. Jerzy Tadeusz Chojnacki KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

 

Nr 14 Część sołectwa: Wola Kopcowa ulice: Antoniego Lenartowicza, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dojazdowa, Graniczna parzyste, Jaśminowa, Kielecka od 1 - 9, Kopcówki, Leśna, Letniskowa, Podmasłowie 1, parzyste 2 - 10, Różana, Sosnowa, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Wspólna

1. Andrzej Pedrycz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Bogusław Krukowski KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

3. Wiktor Domański KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

Nr 15 Część sołectwa: Wola Kopcowa, ulice: Jeziorkowa, Kielecka od 10 do końca, Podmasłowie nieparzyste od 3 do końca, parzyste od 12 do końca, Polna, Świętokrzyska

1. Marek Łukasz Dudzik KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

2. Teodora Jagiełło KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

3. Jan Adam Niechaj KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:




POLECAMY

Pliki Cookies

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad wykorzystywania plików cookies
> Więcej na temat plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: