Oceń Wójta, oceń Radnych!
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 02 lutego 2023 21:57

Stowarzyszenie Rozwój Inicjatyw Obywatelskich zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Masłów do oddania swojego głosu w ankiecie oceniającej pracę zarówno Wójta jak i Radnych. Jest to już druga taka ankieta. Pierwsza odbyła się 3 lata temu. Jej podsumowanie możecie przeczytać w artykule: "Mieszkańcy wystawili negatywną ocenę władzy!"
Wtedy ocenialiście Państwo pierwszą kadencję Wójta Tomasza Lato oraz pierwszy rok pracy Rady Gminy nowej 5-letniej kadencji (5,5 letniej - wydłużonej przez Ustawodawcę ze względu na Wybory Parlamentarne w 2023r.).

Obecna ankieta dotyczy 8 lat rządów Wójta oraz kolejnych 3 lat Radnych.
Co się zmieniło od poprzedniego razu?
Na stronie urzędu pojawiły się nowe statystyki z których możemy się dowiedzieć, iż mamy radnych którzy dotychczas wypowiadali się podczas sesji – 0 minut, zmalała również ilość interpelacji składanych przez radnych. W 2020r złożono 27 interpelacji, w 2022r. złożono tylko 6.
Czy mieszkańcy dobrze oceniają swoich radnych? Czy dobrze oceniają rządy Wójta Tomasza Lato? Czy władze zaspokajają potrzeby wspólnoty?

Prosimy wypełnić ankietę!

Ankieta jest anonimowa i trwa do 20 lutego, można dodać komentarz za co doceniasz daną osobę lub jakie masz zastrzeżenia.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: