Dzień otwarty szkoły w Mąchocicach Kapitulnych
Wpisany przez Masłów Info   
niedziela, 28 kwietnia 2013 10:23

Jak wygląda nauka w gimnazjum? Tego mogli dowiedzieć się uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Mąchocicach Scholasterii, którzy oglądali placówkę w Mąchocicach Kapitulnych. Większośsć z nich od września będzie chodziło właśnie do Mąchocic Kapitulnych.

- Dzieci przyjechały na zaproszenie pani dyrektor i uczniów klasy VI. Celem spotkania było przedstawienie oferty i walorów naszej placówki, uczniom uczęszczającym ostatni rok do szkoły w Mąchocicach Scholasterii - informuje Małgorzata Sańpruch, nauczycielka w Zespole Szkół w Mąchocicach Kapitulnych.

Podczas wizyty goście obejrzeli fragmenty przedstawienia „Ania z Zielonego Wzgórza” przygotowanego przez szóstoklasistów pod kierunkiem nauczycielki Danuty Kmiecik, spotkali się z dyrektorem szkoły i nauczycielami, a także zwiedzili budynek szkoły.

 


(źródło: ZS Mąchocice Kapitulne / Małgorzata Sańpruch)

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

Dzień otwarty Zespołu Szkół w Masłowie [GALERIA ZDJĘĆ] Dzień otwarty Zespołu Szkół w Masłowie [GALERIA ZDJĘĆ]

Było zwiedzanie szkoły w formie gry z nagrodami, wizyty w salach lekcyjnych oraz wystawy i doświadczenia przygotowane przez uczniów i nauczycieli. W taki sposób w sobotę promował się Zespół Szkół w Masłowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: