Z nowej hali sportowej w Masłowie młodzież już korzysta
Wpisany przez Masłów Info   
środa, 16 maja 2012 19:45

Mimo, że uroczystego otwarcia jeszcze nie było, uczniowie Zespołu Szkół w Masłowie od kilku tygodni korzystają już z nowej hali sportowej.  Mówią, że warunki znacznie się poprawiły. Zadowoleni są również nauczyciele WF, bo nowa hala daje więcej możliwości.

 - Hala została przekazana szkole 28 marca, ale najpierw trzeba było ją odpowiednio przygotować, m.in. wysprzątać parkiet, a pierwsza grupa weszła do obiektu 15 kwietnia - poinformował Czesław Kieszkowski, dyrektor Zespołu Szkół w Masłowie.  Wyjaśnił, że w ciągu dnia hala służy młodzieży szkolnej, potem odbywają się na niej dodatkowe zajęcia sportowe, a popołudniami do godziny 21 z obiektu mogą korzystać grupy zorganizowane.

Do obsługi hali zostały zatrudnione dwie osoby, które pracują na pół etatu. Obecnie robione są porządki wokół obiektu, montowany jest też system monitoringu.

Jak już informowaliśmy, budowa hali znacznie się opóźniła. Na wykonawcę zostaną nałożone kary.  Uroczystoste otwarcie i poświęcenie hali najprawdopdoobniej odbędzie się wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz materiał filmowy:

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: